MIRË SE VINI NË TopChipElec.COM

Oferta të nxehta

DAC7802LUG4
Texas Instruments

DAC7802LUG4

TEA1832LTS/1115
Rochester Electronics

TEA1832LTS/1115

ISL98001CQZ-170
Rochester Electronics

ISL98001CQZ-170

ATSAML11E14A-AU
Roving Networks / Microchip Technology

ATSAML11E14A-AU

8N3SV75EC-0035CDI
Renesas Electronics America

8N3SV75EC-0035CDI

DS2405P+
Maxim Integrated

DS2405P+

XC6124C635MR-G
Torex Semiconductor Ltd.

XC6124C635MR-G

95V842AFILFT
Renesas Electronics America

95V842AFILFT

MAX6375XR25
Rochester Electronics

MAX6375XR25

R5F10BLGCLFB#35
Renesas Electronics America

R5F10BLGCLFB#35

S-812C37BPI-C4RTFG
ABLIC U.S.A. Inc.

S-812C37BPI-C4RTFG

MC33072DG
Rochester Electronics

MC33072DG

RN73R2BTTD9202F25
KOA Speer Electronics, Inc.

RN73R2BTTD9202F25

TNPW2512107KBEEG
Vishay / Dale

TNPW2512107KBEEG

CMF608K6600FKR670
Vishay / Dale

CMF608K6600FKR670

CRCW1218140RFKTK
Vishay / Dale

CRCW1218140RFKTK

RS73G2BTTD2153B
KOA Speer Electronics, Inc.

RS73G2BTTD2153B

MCR10ERTF1911
ROHM Semiconductor

MCR10ERTF1911

RN70D4752FRE6
Vishay / Dale

RN70D4752FRE6

CRCW12064R30JNEA
Vishay / Dale

CRCW12064R30JNEA

RN73H1JTTD88R7B25
KOA Speer Electronics, Inc.

RN73H1JTTD88R7B25

RN73R2ETTD1932A25
KOA Speer Electronics, Inc.

RN73R2ETTD1932A25

RWR81S5R40FSBSL
Vishay / Dale

RWR81S5R40FSBSL

Prodhuesit e veçuar

Bosch Sensortec

Bosch Sensortec

IR (Infineon Technologies)

IR (Infineon Technologies)

Intel

Intel

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

Micron Technology

Micron Technology

NXP Semiconductors

NXP Semiconductors

Roving Networks / Microchip Technology

Roving Networks / Microchip Technology

STMicroelectronics

STMicroelectronics

Samsung Semiconductor

Samsung Semiconductor

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

Texas Instruments

Texas Instruments

Xilinx

Xilinx

Pse Topchip?

Ne mund të zgjidhim nevojat tuaja më komplekse të komponentëve elektronikë dhe teknologjisë.

Burimi i mungesës së komponentëve

Ekspertët tanë globalë të sigurimeve gjejnë komponentë EOL për të zgjatur jetën e pajisjeve tuaja përmes linjës sonë të madhe të furnitorëve të verifikuar dhe protokolleve kryesore të industrisë për shmangien e falsifikimit.

Inspektimet e cilësisë

Inspektorët dhe inxhinierët tanë me përvojë të cilësisë ofrojnë protokollet më të fuqishme të industrisë për shmangien dhe zbulimin e falsifikimit, duke u ofruar klientëve tanë siguri të pakrahasueshme të zinxhirit të furnizimit.

Ulja e kostos

Ne integrojmë zgjidhje novatore të zinxhirit të furnizimit të komponentëve elektronikë për të rritur vlerën tuaj përfundimtare dhe për të ulur koston e pronësisë së inventarit.

Menaxhimi i vjetërsisë

Ne zvogëlojmë ose eliminojmë ndikimin financiar të inventarit të tepërt të komponentëve elektronikë dhe rikuperojmë kapitalin tuaj nga humbja materiale.

Pjesë me shitje të nxehta

Top